Warsztat

KOBIETA I STYL

 

W kameralnej grupie będziemy pracować z kolorami i fasonami  odpowiednimi dla Twojej sylwetki. Nauczysz się systemu ubierania i łączenia kolorów tak, aby tworzyć ciekawe i odpowiednie stylizacje. Poznasz różne sposoby na podkreślanie kobiecości. Teoria zostanie przećwiczona w praktyce a praktyka sprawdzona w specjalnie przygotowanym przeze mnie autorskim zeszycie ćwiczeń, w którym każda z uczestniczek stworzy swój elementarz najlepszych dla siebie fasonów i sposobów noszenia.

29.05 Gdańsk

warsztat ubioru i koloru.png
_NID9488 kopia.jpg

 

Warsztat

KOBIETA DOJRZAŁA DO STYLU

 

Warsztat powstał z myślą o kobiecie, która chce zadbać o siebie, uporządkować swoją szafę i zdefiniować  swój styl, tak aby wyglądać nowocześnie, kobieco, z klasą a przy tym czuć się wygodnie i atrakcyjnie.

19.06 Gdańsk

WARSZTAT

Pomaluj swoja wymarzoną chustę
i zabierz ją do swojej szafy

 

Na chwilę stań się artystką i stwórz unikatowy dodatek do swojej szafy pod okiem projektantki
i malarki Ewy Zwolińskiej oraz osobistej stylistki Milki Lewandowskiej.

 

Jedwabne obrazy do noszenia są wyjątkowe i niepowtarzalne. Każdy z nich jest osobną opowieścią o pięknie świata, w którym żyjesz,

o Twoich upodobaniach, o Tobie samej. Malowanie na jedwabiu to długotrwały proces wymagający czasu i cierpliwości. Wieloletnia praca oraz liczne eksperymenty pozwoliły mi wypracować własne techniki malarskie, dzięki którym i Ty możesz stworzyć coś pięknego i wyjątkowego.

_NID9745 kopia.png

MILKA LEWANDOWSKA​ 

Trener sztuki ubioru | Osobista Stylistka| Kreatorka Wizerunku

+ 48 577 170 586

  • Facebook
  • Instagram