PORZĄDEK W SZAFIE 

TO PORZĄDEK W ŻYCIU!

Pracuję w systemie szafy kapsułowej, czyli maksymalnie wykorzystuję potencjał ubrań w Twojej szafie, tworząc najlepiej całoroczne zestawy na różne okazje. Kluczem do ekonomicznego kompletowania garderoby jest rozumienie zasad łączenia kolorów, wzorów oraz stylów co jest pomocne, jeśli masz wiele ubrań w szafie, które do siebie nie pasują. Spotkanie ze mną to kompleksowa lekcja ubioru. Świadomość podczas zakupów i budowania swojego stylu jest dla mnie ważnym celem do osiągnięcia, ze względu na dbanie o środowisko. Jeśli wiesz, co do Ciebie pasuje i wiesz, z czym to nosić, to kupujesz mniej ubrań, ale za to lepszej jakości i na dłużej, często wspierając polską produkcję. Dodatkowo podobasz się sobie we wszystkim, co ubierzesz, więc Twoja potrzeba na nowe ubrania się zmniejsza. Dla mnie jest to ogromna satysfakcja, jeśli nauczę cię świadomego wprowadzania koloru do szafy i umiejętności maksymalnego wykorzystywania posiadanych ubrań w tworzeniu ciekawych i w Twoim stylu zestawów. Oferuję profesjonalny przegląd szafy ze stylistką online lub w takich miastach jak Warszawa, Gdańsk.

1. Zaczynamy od dobrania 

kolorów do Twojej urody

 

 

Ustalenie Twojej palety kolorystycznej jest ważne, ponieważ spotykamy się po to, abyś wiedziała, w jakich kolorach wyglądasz najlepiej i jakie kolory ze sobą łączyć, aby tworzyć kolorystyczne i spójne zestawy.

20200310_C_101_m.jpg
20200310_C_069_m.jpg

2. Ustalamy Twój typ sylwetki

 

 

Uważam, że to jest bardzo ważne, abyś nie tylko wiedziała, jaką jesteś sylwetką, ale przede wszystkim rozumiała jak ją równoważyć, czyli jak zestawiać ze sobą ubrania, aby stworzone stylizacje odpowiednio pracowały dla ciebie.

3. Przeglądam Twoje ubrania
i tworzę zestawy

 

 

Podczas przeglądu szafy poznasz nowe schematy łączenia, upinania i noszenia ubrań. Wykorzystamy ich maksymalny potencjał, aby stworzyć ciekawe zestawy. Pokażę Ci jak łączyć ze sobą kolory i wzory w jednej stylizacji, aby wyglądać interesująco i gustownie. Przedstawię ci pomysł na siebie oraz pomysł na wykorzystanie ukochanych rzeczy, jak i wyjaśnię, dlaczego niektórych ubrań warto się pozbyć.

Projekt bez tytułu (3).jpg
kapsulowa szafa kolorowa warszawa gdansk

4. Tworzymy listę ubrań do kupienia

Lista brakujących ubrań i dodatków jest bardzo ważna. Mogę pokazać Ci ciekawy zestaw, ale jak nie masz do niego odpowiedniego obuwia, to będzie on tylko wisiał w szafie. Na liście znajdują się dodatki, które wykończą większość zestawów oraz ubrania, które uniwersalnie wykorzystasz w stylizacjach na różne okazje. 

ZAMÓW KATALOG DO PRZEGLĄDU SZAFY

Polecam Ci OSOBISTY KATALOG z przeglądu szafy. Znajdziesz w nim swoje palety kolorystyczne wraz z propozycjami łączenia kolorów, opis sylwetki i listę pasujących do niej fasonów, wskazówki jak łączyć kolory i wzory oraz zdjęcia swoich ubrań w pełnych zestawach na różne okazje. To Twój INDYWIDUALNY ELEMENTARZ STYLU do którego zawsze możesz zajrzeć i odnieść się podczas zakupów czy tworzenia nowych stylizacji.

Przegląd szafy

analiza kolorystyczna + analiza sylwetki + tworzenie zestawów + nauka łączenia kolorów i wzorów + plan listy ubrań uzupełniających zestawy ubraniowe.

800 zł/4h

Katalog stylistyczny

Twoja szafa w formie katalogu, w którym znajdziesz swoje palety kolorystyczne oraz ubrania przedstawione w zestawach.

430 zł 

Dodatkowa

godzina

Przegląd szafy trwa ok 4h. Jeśli posiadasz kilka szaf wypełnionych ubraniami 

możliwe,że będziemy potrzebowały

 więcej czasu.

125 zł

GOTOWA NA PRZYJAŹŃ
Z TWOJ
Ą SZAFĄ?

 

MILKA LEWANDOWSKA​ 

Trener sztuki ubioru | Osobista Stylistka| Kreatorka Wizerunku

+ 48 577 170 586

  • Facebook
  • Instagram