IMG_20200906_172133 kopia 2.jpg

Nazywam się Milka Lewandowska. Jestem trenerką sztuki ubioru, osobistą stylistką, kolorystką i kreatorką wizerunku.


Wierzę w siłę dobrego wyglądu na odnoszenie życiowych sukcesów. Ubranie to wspaniałe narzędzie, które ma magiczną moc podnoszenia własnej samooceny, polepszania nastroju, dokonywania zmian życiowych czy nawiązywania nowych kontaktów. Często nie doceniamy efektu pierwszego wrażenia czy wpływu dobrego wyglądu a to jak się zachowujemy. Dlatego pomagam kobietom i mężczyznom w świadomym dobieraniu i kompletowaniu garderoby, aby dobrze się czuć i prezentować w życiu zawodowym oraz prywatnym. 

 

DROGA NIE NA SKRÓTY......

received_258135481886876.jpeg

Moim marzeniem w liceum było zostać aktorką i zwiedzić USA. Podążając za marzeniami, udało mi się mieszkać 5 lat w Waszyngtonie gdzie spędziłam przepiękny czas, poznałam wspaniałych ludzi i ukończyłam fotografię na Northern Virginia Community College.

Kiedy wróciłam do Polski zapisałam się na SWPS aby dokończyć przerwane studia z psychologii, jednak pewnego dnia do Sopotu przyjechała Rektor Viamoda i tak rozpoczęła się moja 6 letnia przygoda z Warszawą. Pracowałem jako trener onboardingowy szkoląc pracowników customer service na rynek UK . Szkolenia trwały 2 tygodnie i dzięki temu szlifowałam swoje wtedy odkryte umiejętności trenerskie i nauczycielskie.  

 

W tym samym czasiestudiowałam projektowanie ubioru w Viamoda Szkoła Wyższa w Warszawie

 

Na ostatnim roku miałam zajęcia z Adamem Chowańskim i wtedy poczułam, że potrzebuje jeszcze więcej wiedzy ze stylizacji.

 

Projektowanie ukończyłam licencjatem i pokazem mody i zaraz po obronie zapisałam się na kurs ze stylizacji aby położyć wisienkę na torcie. Podczas pierwszych zakupów i tworzeniu stylizacji poczułam miłość i wiedziałam, że przez kolejne lata to stylizacja i wizerunek pochłonie moj czas bez granic.

IMG_20220306_154326 kopia.jpg
IMG_20200812_185155.jpg

Moim marzeniem w liceum było zostać aktorką i zwiedzić USA. Podążając za marzeniami, udało mi się mieszkać 5 lat w Waszyngtonie gdzie spędziłam przepiękny czas, poznałam wspaniałych ludzi i ukończyłam fotografię na Northern Virginia Community College.

Nazywam się Milka Lewandowska. Jestem trenerką sztuki ubioru, osobistą stylistką, kolorystką i kreatorką wizerunku. Wierzę w siłę dobrego wyglądu na odnoszenie życiowych sukcesów. Ubranie to wspaniałe narzędzie, które ma magiczną moc podnoszenia własnej samooceny, polepszania nastroju, dokonywania zmian życiowych czy nawiązywania nowych kontaktów. Często nie doceniamy efektu pierwszego wrażenia czy wpływu dobrego wyglądu a to jak się zachowujemy. Dlatego pomagam kobietom i mężczyznom w świadomym dobieraniu i kompletowaniu garderoby, aby dobrze się czuć i prezentować w życiu zawodowym oraz prywatnym. 

IMG_20220103_112517 kopia.jpg

 

Uważam, że ubranie powinno nam pomagać w życiu, być naszym przyjacielem, pokazywać nasze piękno i naszą wyjątkowość. Powinniśmy czuć się dobrze w naszej drugiej skórze. Jeśli dobrze się czujesz to masz więcej siły na wszystko co dzieje się w Twoim życiu. Jedni mówią, że to tylko ubranie. Ja mówię- hej, jeśli uśmiechasz się do siebie bo ładnie wyglądasz, to nie jest to tylko ubranie.

Millka Lewandowska

W swojej pracy osobista stylistka wykorzystuję wiedzę nabytą na studiach z psychologii wizerunku na SWPS, projektowania ubioru na Viamoda oraz fotografii w Nova College w Virginii.  Dzięki temu nie tylko doradzam w zakresie doboru ubrań i kolorów, ale przede wszystkim uczę jak mówić więcej i lepiej poprzez odpowiedni ubiór i kolor. Ubranie to wspaniałe narzędzie i wraz z wiedzą na temat kolorów, bardzo pomaga w budowaniu własnego wizerunku i marki osobistej. Moją misją jest sprawić aby kobiety i mężczyźni świadomie i z łatwością potrafili tworzyć zestawy w których i dobrze wyglądają 
i świetnie się czują. Jako osobista stylistka mody świadczę usługi online, w takich miastach jak Gdańsk, Warszawa i wielu innych.

Jestem kobietą o wielu zainteresowaniach, miłośniczką życia i podróży z ciągłą potrzebą rozwoju osobistego.

Wiem jak pracować z ubraniem - skończyłam Wyższą Szkołę Projektowania Ubioru w Warszawie. Wiem jak je dopasować do sylwetki i innych ubrań - skończyłam Akademię Stylu. Wiem co ono mówi o człowieku - skończyłam psychologię wizerunku na SWPS. Nie tylko wiem ale i to czuję.

 

5 lat mieszkałam w USA gdzie uczyłam się fotografii oraz pochłaniałam amerykański, wyrażający się styl uliczny. Po powrocie pracowałam jako trener w jednej z amerykańskich korporacji z siedzibą w Warszawie a teraz prowadzę szkolenia i warsztaty dla kobiet.​ 

Robię to co kocham. Kocham ubierać i nauczać. Interesuje mnie człowiek i jego ubranie. Wierzę w siłę dobrego wyglądu na odnoszenie życiowych sukcesów. Ubranie to wspaniałe narzędzie, które ma magiczną moc podnoszenia własnej samooceny, polepszania nastroju, dokonywania zmian życiowych czy nawiązywania nowych kontaktów. Trzeba tylko wiedzieć jak z niego korzystać.


Ja posiadam wiedzę z zakresu budowania stylu,
dress code i dobrego prezentowania się. Przekazywanie tej wiedzy i pomaganie dobrze wyglądać 
jest moim spełnieniem

Jestem miłośniczką rękodzieła i unikatu. Moją pasją jest tworzenie i to nie tylko ubrań czy ilustracji ale też wizerunku.  Lubię tworzyć rzeczy inne, ciekawe i często poza ramami trendów. Moda to dla mnie środek wyrazu artystycznego. Najważniejsze jest aby dobrze się bawić i dobrze czuć w swojej skórze. Dlatego projektowanie jest dla mnie tak samo ciekawe jak stylizowanie. Jako projektanta chcę zawsze stworzyć coś unikatowego, najlepiej w jednym egzemplarzu, jako stylistka chcę podkreślić unikatowość każdej osoby.
      
Wyrażać siebie można na wiele sposobów a jednym z nich jest właśnie ubiór. Każdy z nas jest wyjątkowy, ma coś ciekawego w sobie. Dlatego uważam, że ważniejszym od wszelkich trendów jest znalezienie własnego stylu i nauczenie się podkreślania tego co w nas najlepsze.

MILKA LEWANDOWSKA​ 

Trener sztuki ubioru | Osobista Stylistka| Kreatorka Wizerunku

+ 48 577 170 586

  • Facebook
  • Instagram